Pracuje zdalnie dla całej Polski mam kilku klientów na pozycjonowanie zagraniczne. Moja praca i pasja to pozycjonowanie stron w Google.

Jak zetknąłem się z pozycjonowaniem?

Jestem freelancerem w tej branży od 5 lat, zająłem się tym gdy zaistniała potrzeba pozycjonowania moich witryn oferujących grafikę reklamową. Postanowiłem zrobić to sam i udało mi się to z powodzeniem. Cała moja wiedza o pozycjonowaniu pochodzi z Google. Z czasem zrezygnowałem z tworzenia grafiki i poświęciłem się wyłącznie pozycjonowaniu stron. Obróbka, tworzenie grafiki przydaje mi się jednak gdy projektuje stronę internetową.

Godz. pracy:

Pracuje 7 dni w tygodniu. (latem niekoniecznie) Pracuje również w godz. nocnych. Można dzwonić w godz. 8oo – 20oo Freelancer @seopst

Jeśli masz pytania chętnie odpowiemy za pośrednictwem poczty e-mail. UWAGA! Nie stosuje ” czarnych ” techniki pozycjonowania stron ! Twoja strona nie zostanie zbanowana! Możesz mieć pewność, że moje pozycjonowanie będzie zawsze akceptowane przez wyszukiwarki, a moja praca nie usuwa strony z rankingu wyszukiwania.