Cena pozycjonowania opcja jednorazowa zagraniczna

pozycjonowanie-stron-cennik-002

Opcja jednorazowa pozycjonowania stron www

Cena 600zł jednorazowo od 1 frazy. Polecam gdy fraza jest mało konkurencyjna (w tej opcji nie ma stałej opieki z mojej strony) cel pobyt w Top 1-5 jak najdłużej ale gdy inna www podejmie walkę o pozycję strona może / nie musi.. spaść?! W sytuacji gdy strona dotrze do Top 1-5 w Google moje działania wygasają.
UWAGA: W tej opcji obowiązuje opłata za “połowę drogi”. Co to takiego? Gdy zaczynam pozycjonować stronę podaje na e-mail pozycje fraz które wybrał klient, niech będzie dla przykładu Top 66. Połowa drogi z tego przykładu to pozycja Top 33. Zaliczka za połowę drogi to 50% ustalonej ceny za frazę, a z powyższego cennika to 300zł.
Podsumowanie wybierasz 1 frazę w tej opcji płacisz 300zł za “połowę drogi” i pozostałe 300zł w momencie gdy fraza wejdzie na pozycję Top 1-5.

PLAN

Number

minutes

Price

Price for 1 minute

TOP 1-5

600zł1fraza jednorazowo

przy wyborze 1 frazy

TOP 50%

300zł


1fraza jednorazowo

przy wyborze 1 frazy opłata przy pokonaniu 1/2 drogi 


Opłata za optymalizację www 360zł lub ustalona indywidualnie. Gdy zapoznasz się z cenami zobacz etapy pozycjonowania www

Typowe pytania w tej opcji:

  • Jak długo fraza utrzyma się na pozycji?

Jeśli to fraza nisko konkurencyjna to mogę odpowiedzieć na przykładzie strony klienta, że utrzymuje się już w Top 1-5 Google 4 lata. Jednak każdy przypadek jest inny i nieprzewidywalny.

  • Za co i kiedy płacę w tej opcji?

W tej opcji jak i w pozostałych wymagana optymalizacja strony cena 360zł (lub ustalona indywidualnie), to 1 płatność. Kolejna płatność gdy fraza / frazy pokonają 1/2 drogi od chwili startu mojego pozycjonowania czyli np. fraza jest w Top 67, gdy pojawi się w Top 33 poproszę o przelew za 1/2 drogi. Finałowy przelew, gdy fraza / frazy pojawią się w Top 1-5 Google. Jak łatwo się domyślić opłata za 1/2 drogi to połowa ustalonej kwoty za całość widoczną w cenniku (nie wliczać optymalizacji).

  • Czy można wpierw spróbować opcję jednorazową i potem ew. przejść na „stałą opiekę”?

Tak, można. W odwrotnej kolejności oczywiście nie.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.