Organiczne naturalne pozycjonowanie www

pozycjonowanie-stron-www-005

Po optymalizacji następuje etap pozycjonowania strony. Widziałem wiele stron www, których właściciele zapewniali mnie że, optymalizacja już została zrobiona jednak gdy spojrzę na kod strony pytanie które ciśnie się wówczas na usta brzmi, jak wnikliwie, czy wystarczająco dogłębnie ? Po analizie witryny na 40/50 przypadków optymalizację można zrobić dokładniej.

OFERTA DLA NOWYCH STRON WWW

Jeśli masz pytania chętnie odpowiemy za pośrednictwem poczty e-mail. UWAGA! Nie stosuje ” czarnych ” techniki pozycjonowania stron ! Twoja strona www nie otrzyma filtra od Google! W przeciwieństwie do nieuczciwych metod pozycjonowania w Google, tutaj można mieć pewność że, moje pozycjonowanie będzie zawsze akceptowane przez wyszukiwarki, a ich stosowanie nie usuwa strony z rankingu wyszukiwania.

Działania niezgodne z zaleceniami dla webmasterów, są uznawane przez Google jako spam w wyszukiwarkach i szykanowane co prowadzi do spadku strony internetowej. Liczy się wartościowa treść, szybkość wczytywania, poprawnie dodana grafika, powiązania URL z profilami na social media. Pozycjonowanie organiczne stron to zadbanie o wszystkie te działania o których wspomniałem i sporo innych o których nie wspomniałem. Google chce być “dobrą księgarnia” która oferuje ci dobre książki, a nie tylko “ze spisem treści” i w tym kierunku to obecnie zmierza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *